O firmie

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem WYSOKIEJ JAKOŚCI elementów lakierowanych stosowanych do produkcji mebli .

Zaopatrujemy zakłady stolarskie oraz klienta indywidualnego w fronty meblowe MDF, MDF Frezowane oraz Fornirowane we wszystkich dostępnych na rynku wzorach, kolorach, matowościach oraz grubościach, świadczymy również usługi na powierzonym materiale.

Wykorzystujemy w produkcji tylko sprawdzone materiały – nowoczesne, najwyższej jakości Niemieckie lakiery poliakrylowe firmy HESSE LIGNAL, które jako jedne z niewielu systemów lakierniczych posiadają znakomitą odporność mechaniczna oraz atesty na kontakt z żywnością oraz są bezpieczne dla dzieci – system może być stosowany w produkcji mebli dziecięcych.

Wykonujemy w produkowanych elementach wszystkie usługi związane z wierceniem, klejeniem oraz przygotowaniem elementów do montażu – otrzymujesz produkt gotowy do zamontowania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z podmiotami z branży wyposażenia wnętrz zaowocowało stworzeniem wielu sprawdzonych profesjonalnych rozwiązań gwarantujących bezproblemową współpracę w zakresie dostawy gotowych elementów lakierowanych do klienta.

Nasza kadra złożona jest wyłącznie z specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży, posiadamy wieloetapowy system kontroli jakości co jest gwarancją doskonałego produktu finalnego.

Nasi specjaliści doradzą bezproblemowe rozwiązania technologiczne oraz pomogą na każdym etapie zamówienia – znamy wszystkie problemy występujące w branży.

Jeśli poszukujesz produktu najwyższej jakości oraz jesteś zmęczony problemami występującymi u małych producentów nasza wyjątkowa na rynku oferta jest dla Ciebie.